Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.
  
AKCEPTUJĘ

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/virtualki/24162/modules/mod_bootstrapnav/helper.php on line 75

Dla klientów

Ułatwiamy podejmowanie trafnych decyzji

gosiewskaRolą agencji badawczych jest optymalizacja decyzji, niezależnie od tego czy są podejmowane w biznesie, administracji publicznej czy sektorze pozarządowym. Nie ma cienia przesady, w słowach, że wybór wiarygodnego dostawcy wiedzy o zachowaniach konsumentów i obywateli ma kluczowe znaczenie dla powodzenia założonej strategii. Zleceniodawcy powierzający swoje projekty firmom skupionym w OFBOR mają pewność, że informacje, które otrzymają precyzyjnie odzwierciedlają zbadaną rzeczywistość.   

Agnieszka Gosiewska, Członek Zarządu OFBOR

Gwarancja jakości

Na polskim rynku istnieje kilkaset podmiotów świadczących usługi badawcze, jednak tylko 30 agencji może poszczycić się certyfikatem PKJPA. Zlecając realizację projektu badawczego, warto sprawdzić, jaką otrzymujemy gwarancję, że zostanie on wykonany rzetelnie i zgodnie z surowymi normami jakości obowiązującymi w badaniach rynku i opinii. Firmy posiadające certyfikat PKJPA taką gwarancję dają. Trzonem systemu zapewniania jakości OFBOR jest PKJPA, ale nie istniałby on bez obligatoryjnych kodeksów branżowych oraz Komisji Odpowiedzialności Zawodowej.  

 
gora

Networking

OFBOR jest organizatorem licznych płaszczyzn kontaktu i współpracy pomiędzy zarówno członkami organizacji jak i zleceniodawcami projektów badawczych. Niewątpliwie najważniejszą z nich jest doroczny INSUMMIT Festiwal Insightów i Innowacji (kontunuujący tradycję Kongresu Badaczy) największa w Europie Centralnej impreza badawcza, gromadząca ponad 700 osobowe audytorium o wyjątkowej proporcji 50% zleceniodawców i 50% odbiorców badań. Poznaj www.insummit.pl/            

 
gora