Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.
  
AKCEPTUJĘ

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/virtualki/24162/modules/mod_bootstrapnav/helper.php on line 75

Dla mediów  

Dostarczamy wiedzę i umiejętności interpretacji

mazurkiewiczBadania rynku i opinii są najlepszym źródłem wiedzy o trendach konsumenckich, zjawiskach rynkowych oraz preferencjach społeczno-politycznych. Ich wyniki dostarczają precyzyjnego obrazu zjawisk, które są jednak często złożone, trudne do zsyntezowania i porównywania. Umiejętność ich interpretacji to kwintesencja roli badaczy, dlatego od wielu lat wspieramy w tym zakresie media, komentując bieżące wydarzenia, organizując szkolenia dziennikarskie czy budując platformy wiedzowe. Serwis Polskie Badania Wyborcze www.badaniawyborcze.pl, to doskonały przykład naszej edukacyjnej misji, skierowanej m.in. do mediów.

Łukasz Mazurkiewicz, Członek Zarządu OFBOR